Navigácia

Výrobca hračiek Janod

Janod, to sú drevené hračky s dlhoročnou tradíciou a najmodernejším dizajnom. Jeho mottom je vyrábať kvalitné a originálne hračky s edukatívnym charakterom a zameraním na rozvoj detskej kreativity.

Francúzska značka Janod, ktorú založil v roku 1970 Louis Janod, je lídrom vo výrobe drevených hračiek na celom svete. Spolu so svojím spoločníkom Sergem Salvim vytvoril spoločnosť, ktorá bola zameraná na dizajn a predaj tradičných hračiek. Tím špičkových dizajnérov a grafikov ročne navrhne 150 nových drevených hračiek. To znamená, že každá hračka Janod je jedinenčná a neopakovateľná.

Ekologické hračky z dreva

Hračky vytvorené značkou Janod sú hračky s nostalgiou za tradíciou a nádychom prírody. Janod si zakladá na bezpečnosti, trvácnosti a ekologickom prístupe pri výrobe. Janod predáva hračky s označením FSC, čo znamná, že drevo, ktoré používa je ťažené zo zodpovedne obhospodárovaných lesov. Bezpečnosť, najvyšie ekologické štandardy a výnimočný dizajn sú to, čo robia tieto hračky od francúzskeho výrobcu jedinečnými a nenapodobiteľnými. Cieľom Janodu je vyrábať hračky s edukatívnym charakterom pre rozvoj vedomostných, motorických, či hudobných schopností detí na celom svete.

Bezpečnosť a kreativita

Janod navrhuje kvalitné a originálne hračky tak, aby čo najviac rozvíjali detskú kreativitu, pretože neobsahujú žiadne špeciálne funkcie a tak nútia dieťa rozvíjať svoju predstavivosť vo všetkých možných smeroch. Janodu záleží na deťoch, a tak jeho hračky prechádzajú prísnym bezpečnostným testovaním, aby bola zaručená čo najväčšia bezpečnosť vašich detí. Janod, to je spojenie tradície a modernosti v tých najmenších detailoch!

Drevený kávovar Janod Picnik Expresso Machine

Vyberte si drevené hračky v ponuke

Janod už desaťročia vyrába tie najkvalitnejšie hračky z dreva. Sortiment je naozaj pestrý a každé dieťa v ňom nájde to svoje. Presvedčte sa sami a vyberte si z našej širokej ponuky dielní, puzzle, stavebníc, domčekov a mnoho ďalších hračiek s tradičným dizajnom.

X