Navigácia

Školský rok sa končí, ako začať prázdniny?

Záver školského roka je tu čo nevidieť a kým deti sa na prázdniny tešia, rodičia nie sú až takí nadšení. Kam deti odložiť? Aký program im vymyslieť? Ísť s nimi na dovolenku k moru, alebo radšej spoznávať Slovensko? Na tieto náročné otázky existujú aj jednoduchšie odpovede, ako by ste spočiatku čakali.

Leto ponúka neuveriteľné možnosti na vybláznenie pre všetky deti, ktoré na prázdniny čakajú takmer celý rok. Nie vždy je však také jednoduché ich sny a túžby zrealizovať, a to najmä v prípade, že rodičia pracujú aj počas prázdnin. Vymyslite im parádny program hneď na začiatku po skončení školského roka a uvidíte, že takýto dokonalý štart im spríjemní celé dva mesiace prázdnin.

Hurá do vody!

Na horúčavu hneď v prvý deň prázdnin neexistuje lepší liek ako voda v bazéne! Za príjemnou osviežujúcou vodou pritom netreba chodiť až k moru, vlastné kúpaliská majú aj menšie mestá po celom Slovensku a na svoje si deti prídu aj v aquaparkoch. Určite ich potešíte aj vlastným malým bazénom, v ktorom doslova prežijú celé leto. Deťom, najmä tým menším, v lete ku šťastiu stačí naozaj málo, no pobyt pri vode musí byť!

Letná dovolenka s deťmi
Pre deti letné prázdniny znamenajú najmä jedno – vodu!

V náručí Slovenska

Letné prázdniny sú ako stvorené na spoznávanie vlastnej domoviny. Takýto oddych po krásach Slovenska si užijú najmä rodinky, ktoré nedokážu obsedieť na jednom mieste a ležanie na pláži nie je nič pre ne. Slovensko ponúka krásne hrady a zámky či národné parky, v ktorých vás čaká dokonalý vzduch, ale aj kopec zážitkov a určite nevynechajte ani historické slovenské mestá. Vytvorte si víkendový harmonogram, vopred sa dohodnite, ktoré miesta chcete vidieť a výlet za pokladmi našej krajiny sa môže začať!

Pohoda na záhrade

Napadá vám pri predstave víkendu stráveného doma iba slovko nuda? Ani zďaleka to tak nemusí byť! Zásobte sa spoločenskými hrami pre malých aj veľkých, s ktorými sa zabaví celá rodina a nezabudnite na piknik na vlastnej záhrade! Nezameniteľnú atmosféru pikniku vytvoríte lampášikmi, veselými dekami, príbormi, slamkami a košíkom plným dobrôt priamo z kuchyne. Deti budú mať pocit, že sú niekde úplne inde a vy budete vedieť, že všetko potrebné je na dosah ruky.

Leto na záhrade s deťmi
Neviete si predstaviť prázdniny na záhrade? Dajte im šancu!

Letom svetom

Predĺžený víkend v zahraničí prospeje nielen deťom, ale aj rodičom, tak prečo ho odkladať? Stačí sa trošku prehrabať internetom a určite nájdete lacné letenky, ktoré celú rodinku vezmú na krátky výlet v rámci Európy. Nadšencov cestovania určite neodradí ani hľadanie ubytovania na vlastnú päsť a krátky let s deťmi. Už len samotný let bude pre deti neuveriteľným zážitkom, ktorým sa budú môcť v septembri pochváliť spolužiakom.

Leto plné zážitkov, dobrodružstiev a neopakovateľných momentov sa práve začína! Buďte pri tom aj vy, rodičia, a doprajte deťom prázdniny, aké si po náročnom školskom roku nepochybne zaslúžia.

X