Navigácia

Prispôsobte izbu vášmu dieťaťu na mieru s lepiacimi písmenami

Deti sa potrebujú vo svojej detskej izbe cítiť príjemne. Obľubujú, keď majú herný priestor prispôsobený svojim požiadavkám nielen vybavením, ale aj dekoráciami. Drevené lepiace písmenká okrem toho, že svojou sviežosťou oživia detskú izbu, tiež pomáhajú rozvíjať kreativitu a inteligenciu vašich najmenších.

Ozdoby v detskej izbe a ich význam

Detská izba je miesto, kde dieťa trávi väčšinu svojho dňa a preto je nesmierne dôležité, aby sa v tomto prostredí cítilo príjemne a útulne. Deti sa najlepšie cítia na miestach, ktoré poznajú a ktoré sú im prispôsobené aj výzdobou. Vďaka tomu majú pocit, že im ten priestor skutočne patrí.

S rôznymi nálepkami, dekoráciami a ozdobnými prvkami môžete urobiť detskú izbu farebnejšou, veselšou a najmä takou, aká sa bude páčiť vášmu drobcovi. Nálepky v detskej izbe nielenže ozdobia herný priestor, ale tiež podporujú detskú fantáziu a predstavivosť. Na začiatok je vhodné mať predstavu, ako chcete izbu vyzdobiť, aby bolo možné farebne a štýlovo zladiť jednotlivé prvky dekorácií. V opačnom prípade môžu tieto ozdoby pôsobiť skôr rušivo a gýčovo.

Drevená abeceda písmená Janod
Drevené písmená majú predovšetkým vzdelávaciu funkciu.

Drevené lepiace písmená nielen ako dekorácia

Výhodou drevených písmen je, že sú samolepiace, vďaka čomu ich môžete jednoducho nalepiť na dvere alebo stenu detskej izby. Nie je potrebné ich nijako špeciálne montovať, a tak môže dekoračný ceremoniál prebiehať za asistencie vašich malých výmyselníkov, ktorí vám určite radi pomôžu. Navyše tak budú mať pocit, že si detskú izbu zdobili sami, čo im dodá väčšiu spokojnosť a sebavedomie.

Drevené písmenká majú predovšetkým vzdelávaciu funkciu. Deti sa vďaka nim môžu učiť abecedu alebo skladať z nich rôzne slová. Naučia sa tak čítať ešte pred vstupom do školy. Vyskladajte z drevených písmenok mená svojich ratolestí alebo z nich vytvorte akékoľvek slovíčka na stenu, poprípade to dovoľte vašim deťom. Výborne sa pri tom spoločne zabavíte, skrášlite detskú izbu a vaše deti sa opäť naučia niečo nové.

Drevené lepiace písmená od Janod

Drevené lepiace písmená od Janod sú vhodné pre deti od 3 do 6 rokov. Sú vyrobené z kvalitného dreva v kombinácii s lepiacim materiálom, takže sa dajú pohodlne nalepiť na rôzne povrchy. Drevené lepiace písmenká Janod sú šetrné a po odlepení sa tak žiadny povrch nezničí. Lepiace písmenká sú vyrobené zo zdravotne neškodných materiálov a nie sú toxické pre deti. Dekoračné lepiace písmenká od Janod prinášajú deťom zábavu a zároveň rozvíjajú ich inteligenciu hravou formou.

Viac drevených dekorácií do detskej izby od Janod nájdete v sekcii dekorácie z dreva na mackoviahracky.sk.

X