Navigácia

Hrnček var! Kuchynky Janod varia takmer samy

Drevené hračky zažívajú veľký comeback a tešia sa im nielen deti, ale aj rodičia. Práve tým najviac záleží na tom, s čím sa budú ich detičky hrať. S kuchynkami Janod má každý milujúci rodič maximálnu istotu. Nielenže sú kvalitné, ale dokážu mnoho vecí.

Kvalitne opracované drevo, neškodné farby, veľa úložného priestoru, dokonalé rozmery a rozmanité doplnky – aj takto by sa dala opísať akákoľvek detská kuchynka Janod. Ak k tomu pridáte atraktívnu cenu a detskú radosť, nemáte nad čím váhať. Krásnu kuchynku z dielne francúzkej značky Janod musia mať v izbičke všetci malí kuchári.

Nadčasový dizajn

Janod Happy Day
Kuchynky Janod sa môžu pýšiť krásnym dizajnom.

Všetky kuchynky Janod sa pýšia nadčasovým dizajnom, ktorý si získa mnohé generácie detí. Dizajnéri značky Janod si dávajú záležať na každom detaile, o čom sa môžete presvedčiť aj v kuchynke Happy Day. Svedčí o tom nielen kombinácia pastelovej žltej a tyrkysovej, ale aj doska za kuchynskou linkou, ktorá hýri farbami a má krásnu dizajnovú tapetu. Dizajnéri sa vyhrali aj s ostatnými drobnosťami ako sú úchytky, veselé hodiny či malinké detaily pri mikrovlnej rúre. V takejto originálnej kuchynke je radosť variť!

Všadeprítomná kvalita

Kuchynka Janod so zeleninou
Kvalitne prepracované detaily – aj tie zdobia kuchynky Janod.

Kvalita kuchynky nie je prítomná iba v jej základe, teda v drevenej konštrukcii. Dizajnéri a výrobcovia nič neponechali na náhodu a kvalitou sa zamerali aj na mnohé doplnky kuchynky. Detičky sa tak môžu hrať s kvalitnými pochrómovanými naberačkami či cedidlami, piecť môžu v kvalitných silikónových formičkách a jedlo môžu pripraviť z textilnej zeleniny, ktorá prepracovaná do najmenších detailov. V kuchynkách Janod nechýbajú ani pevné vešiačiky na doplnky a realistická varná doska.

Nekonečná zábava

Kuchynky z dielne Janod nie sú iba krásnou dekoráciou izbičky. Ponúkajú deťom neuveriteľné možnosti na hru, ktorá sa nechá viesť nekonečnou detskou fantáziou. Je len na kreativite detí, čo všetko dokážu v kuchynke navariť a upiecť a koho tým potom pohostia. Vďaka hodinám presne vedia, koľko času už stoja pri sporáku či ako dlho sa ten chutný koláčik ešte musí piecť. Vďaka mnohým doplnkom s kuchynakmi Janod nikdy nehrozí nuda, práve naopak

Dizajnéri a výrobcovia v dielni Janod presne vedia, čo detičky baví a ako ich upútať. Aj vďaka tomu môžu mať vaši drobci v detskej izbičke nádherné kuchynky v nadčasovom dizajne. Odteraz bude u vás doma variť malý kuchár či kuchárka. Pripravte sa na delikátne jedlá pripravené s láskou!

X