Navigácia

Drevené hračky

Patríte ku generácii, ktorá vyrastala s drevenými hračkami? Doprajte to aj vašim deťom. Žiadna plastová hračka v sebe neskrýva to čaro minulosti, ktoré sa prenáša z generácie na generáciu.

Vyrastali ste aj vy v dobe, kedy najlepšou hračkou a svete bol váš hojdací koník či autíčko na špagátiku? Drevené hračky sú tradíciou, ktorá prežila mnohé generácie a opäť sa vracia do módy, aby aj dnešné deti pocítili čaro letokruhov vtesnaných do hračiek. História drevených hračiek sa datuje až do Antického Grécka, kde začali vznikať prvé zvieratká na kolieskach, ktoré mali malé deti zabaviť, rozvíjať ich motorické schopnosti a krátiť im čas.

Drevené hračky s energiou prírody

Drevené hračky v sebe skrývajú nostalgiu a energiu prírody, ktorá sa pri hračkách z plastu stráca. Bez špeciálnych funkcií sú drevené hračky rajom predstavivosti a fantázie, ku ktorým vaše dieťa bezpochybne vyburcujú.

Ďalšou typickou vlastnosťou drevených hračiek je ich trvácnosť. Na rozdiel od plastových či kovových hračiek sa nezlomia či neohnú. Jednoducho vydržia v nezmenenom stave celé desaťročia z generácie na generáciu.

Eko prístup pri výrobe

Ekologický prístup pri výrobe a zdravotná bezpečnosť sú výhodou, ktorú určite oceníte. Hračky vyrábané z kvalitného dreva sú bezpečné pre deti a neobsahujú toxické látky vyskytujúce sa pri nekvalitných hračkách z plastu. Dokonca aj farby, ktorými sú hračky natierané, sú zdravotne nezávadné.

Janod drevený stolný futbal Galaxy Flipper Pinball

Vyberte si drevené hračky v ponuke

Janod už desaťročia vyrába tie najkvalitnejšie hračky z dreva. Sortiment je naozaj pestrý a každé dieťa v ňom nájde to svoje. Presvedčte sa sami a vyberte si z našej širokej ponuky dielní, puzzle, stavebníc, domčekov a mnoho ďalších hračiek s tradičným dizajnom.

X