Navigácia

Drevené hračky s tradíciou a francúzskym šarmom

Janod ponúka drevené hračky s dlhoročnou tradíciou. Sú to hračky s dušou, nostalgiou a nádychom prírody, pretože predstavujú kombináciu bezpečnosti, trvácnosti a ekologického prístupu pri ich výrobe. Ponorte sa do sveta hračiek a zaspomínajte si so svojimi deťmi na chvíľu aj vy na svoje vlastné detské časy.

Značka Janod vyrába hračky pre deti už cez 40 rokov a na francúzskom trhu sa dlhodobo udržiava na popredných priečkach v popularite a kvalite ponúkaných výrobkov. Hračky Janod sú navrhované špičkovými dizajnérmi a sú vyrábané z kvalitného dreva.

Hlavným cieľom značky Janod je vyrábať hračky s edukatívnym charakterom pre rozvoj vedomostných, motorických či hudobných schopností vašich detí. Kvalitné a originálne hračky tejto značky sú navhrované tak, aby rozvíjali detskú kreativitu vo všetkých smeroch. Hračky podliehajú prísnym bezpečnostným kontrolám, aby bola zaručená čo najväčšia bezpečnosť vašich detí. V hračkách Janod nájdete to správne spojenie tradície a moderného dizajnu!

Drevené chodítko Janod So
Drevené hračky rozvíjajú detskú kreativitu aj pohybové schopnosti.

Hravosť a inteligencia

Janod nekompromisne zastáva prístup urobiť každý jeden moment užitočným. S hračkami od Janod sa vaše deti naučia každou minútou niečo nové: budovať – tvoriť – počúvať – imitovať. Víziou Janodu nie je len zábava, ale predovšetkým učenie sa hrou. Drevené hračky bez špeciálnych funkcií rozvíjajú kreativitu vašich detí bez toho, aby si to uvedomovali. Na to, aby sa zabavili, nepotrebujú blikajúce autá, ani plačúce bábiky. S drevenými hračkami Janod si tvoria svoje vlastné príbehy, ktoré im pomáhajú rozvíjať ich tvorivosť a budú s nimi rásť.

Trvácnosť a bezpečnosť

Vaše deti si zaslúžia len to najlepšie. Špecifikom drevených hračiek je ich trvácnosť a zdravotná bezpečnosť. Výroba hračiek Janod je založená na ekologických postupoch. Keďže Janodu záleží na deťoch a na životnom prostredí, používa technológie a látky, ktoré sú bezpečné pre zdravie vašich detí a zároveň šetné k prírode. Naše hračky sú označené značkou FSC, čo znamená, že naše drevo je ťažené zo zodpovedne obhospodárovaných lesov.

Unikátne zážitky

Janod nie je len o hračkách. Kladie si za cieľ omnoho viac. Snaží sa, aby citové väzby vytvárané medzi deťmi a ich hračkami boli udržiavané, objavuje nové schopnosti a dopomáha k objaveniu nových talentov, a predovšetkým pomáha zdieľať unikátne momenty s tými, ktorých milujeme!

X