Navigácia

Príprava na Deň detí s Janod začína!

Deň detí patrí každoročne medzi najvýznamnejšie dni, ktoré môžete so svojimi drobcami osláviť. Pripravte im krásne prekvapenie, z ktorého sa budú tešiť ešte dlho po tomto dni. Deň detí je síce až o mesiac, no prípravy naň sa môžu začať pokojne už teraz! Ste pripravení?

Už o mesiac tu máme dôležitý sviatok, a to Deň detí. Chcete svoje ratolesti obdarovať hračkou? U nás ju tento mesiac kúpite výhodnejšie. Urobte nákup hračiek Janod v minimálnej hodnote 30 €, použite zľavový kód “DETIOSLAVA” a my vám počas celého mája dáme zľavu 10%. To sa oplatí!

Akciový blog Janod
S hračkami Janod si Deň detí užijete na jednotku!

Jedinečný deň

Prvý jún patrí deťom po celom svete už celkom dlho. Vedeli ste, že jeho prvotná myšlienka vznikla vo Švajčiarsku? Práve tam, v Ženeve, sa v roku 1925 konala Svetová konferencia pre blaho detí. Zástupcovia až 54 krajín počas nej schválili deklaráciu, ktorá sa zaoberala problémami detí po celom svete. Prvotným cieľom Medzinárodného dňa detí nebolo rozdávať sladkosti a hračky, ale vo všeobecnosti potešiť deti, ktoré to nie vždy majú počas svojho detstva jednoduché. Nič to však nemení na tom, že 1. jún patrí všetkým deťom a je len na nich, ako to s rodičmi oslávia.

Keď sa spojí história

Nielen Medzinárodný deň detí má svoju históriu. Krásnou minulosťou sa môžu pýšiť aj hračky Janod, ktoré radosť medzi deťmi rozdávajú už od roku 1970. Dizajnéri a výrobcovia vo francúzskych dielňach Janod takisto myslia na šťastie detí a každú hračku navrhujú s tými najkrajšími úmyslami. K vašim drobcom sa tak aj prostredníctvom nás dostanú kvalitné hračky vyrobené modernými technológiami. V hračkách Janod sa spája moderné a tradičné, a aj preto sa už toľko rokov tešia obľube u detí, ale aj u rodičov.

Drevená kuchynka Janod s hodinami
Na kuchynkách Janod vás upútajú krásne spracované detaily.

Darčeky pre všetky deti

Detičky sa počas výnimočného dňa, ktorý patrí iba im, určite potešia každému darčeku. My sme však všetkými desiatimi za to, aby tieto darčeky boli nielen pekné, ale aj kvalitné. A viete čo? U nás presne také nájdete! Krásne drevené kuchynky s mnohými doplnkami už čakajú na všetky deti, ktoré zároveň túžia aj po niečom sladkom. V kuchynkách Janod bude príprava pochúťok hračka! Nebojte sa, ujde sa aj vám, milujúcim rodičom.

Moderný dizajn s tradíciou

Neviete, či sú kuchynky Janod to pravé orechové pre vaše deti? Predstavte si moderný francúzsky dizajn plný hravých farieb a dokonalých detailov, spojte to s tým najkvalitnejším drevom a pridajte kopec detskej radosti. Tá je totiž základnou zložkou každej hry s kuchynkou Janod. Množstvo funkcií a krásne doplnky pomáhajú hravo rozvíjať detskú fantáziu, vďaka ktorej vám malí kuchári pripravia tie najchutnejšie jedlá od výmyslu sveta. Detské kuchynky Janod rozžiaria každú detskú izbičkua dodajú jej štipku francúzskeho šmrncu.

Deň detí nie je iba takým obyčajným dňom, preto sa naň treba poctivo pripraviť. Vy to môžete urobiť úplne jednoducho – stačí, ak od 1.5. do 31. 5 nakúpite hračky v minimálnej hodnote 30 € a získate od nás zľavu 10 % na celý nákup. Stačí použiť kód “DETIOSLAVA”. Už viete, aká kuchynka to bude?

X